
Z-EDGE U27I4K 27" 4K IPS Home & Office Monitor
Features




Specifications
| Model No. | U27I4K |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 3840x2160 4K UHD |
| Refresh Rate | 75Hz (DP), 60Hz (HDMI) |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 5ms |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | White |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Features




Specifications
| Model No. | U27I4K |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 3840x2160 4K UHD |
| Refresh Rate | 75Hz (DP), 60Hz (HDMI) |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 5ms |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | White |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
















