
Z-EDGE UG27QF 27" QHD 144Hz Black IPS Gaming Monitor
Specifications
| Model No. | UG27QF |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 2560x1440 QHD 2K |
| Refresh Rate | 144Hz (DP1.4), 120Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CRâ‰?0) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Model No. | UG27QF |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 2560x1440 QHD 2K |
| Refresh Rate | 144Hz (DP1.4), 120Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CRâ‰?0) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |




















