
Z-EDGE UG34W 34" 165Hz IPS Ultrawide Gaming Monitor



| Brand | Z-EDGE |
|---|---|
| Model No. | UG34W |
| Screen Size | 34 inch |
| Resolution | 3440 x 1440 WQHD |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Display Type | IPS |
| Mounting Type | Universal Mount 75X75mm (Not included) |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description



| Brand | Z-EDGE |
|---|---|
| Model No. | UG34W |
| Screen Size | 34 inch |
| Resolution | 3440 x 1440 WQHD |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Display Type | IPS |
| Mounting Type | Universal Mount 75X75mm (Not included) |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
























