Z-EDGE 27" 4K UHD 3840 x 2160 160Hz 1ms lPs Gaming Monitor, 1.07 Bilion color, 450cd/m?, Freesync, HDMl x 2, DisplayPort x 2

Z-EDGE 27" 4K UHD 3840 x 2160 160Hz 1ms lPs Gaming Monitor, 1.07 Bilion color, 450cd/m?, Freesync, HDMl x 2, DisplayPort x 2











Specifications
| Model No. | G274K |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 3840x2160 FHD |
| Refresh Rate | 160Hz (DP1.4), 160Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
| Speaker | No |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description











Specifications
| Model No. | G274K |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 3840x2160 FHD |
| Refresh Rate | 160Hz (DP1.4), 160Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
| Speaker | No |






















