Z-EDGE 27 inch 2K 2560 x 1440 QHD 180Hz 1ms IPS Gaming Monitor, HDR10, 2 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.4, Support Universal Mount

Z-EDGE 27 inch 2K 2560 x 1440 QHD 180Hz 1ms IPS Gaming Monitor, HDR10, 2 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.4, Support Universal Mount
Specifications
| Model No. | UG27QF |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 2560x1440 QHD 2K |
| Refresh Rate | 180Hz (DP1.4), 144Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Model No. | UG27QF |
| Screen Size | 27 inch |
| Resolution | 2560x1440 QHD 2K |
| Refresh Rate | 180Hz (DP1.4), 144Hz (HDMI2.0) |
| Panel Type | IPS Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≥10) |
| Color | Black |
| Ports | HDMIx2, DPx2, Audio Outx1 |






















